Tanáraink

Iskolai fogadó órák:

2023. november 27. és 2024. április 29.  16 00 – 17 00 óra.

Tanáraink, előzetes egyeztetés után, ettől eltérő időpontban is tartanak fogadó órát. Egyeztetéshez, kérjük, használják az iskola központi telefonszámát (341 455), a KRÉTA Iskolai Alaprendszert, illetve, a pedagógus által megadott elérhetőséget!

VezetőkSzak, feladatVégzettség
Nagyné Deli Mónikaigazgató, matematika-kémiaegyetem, szakvizsga
Lőrinczné Antal Judit igazgatóhelyettes, német-történelemfőiskola, szakvizsga
Nagy Péterigazgatóhelyettes, történelem-földrajz, hittanárfőiskola, szakvizsga
Kissné Szabó Ritagazdasági vezetőfőiskola
OsztályOsztályfőnökSzak, feladatVégzettség
1.aNagy Istvánnétanítófőiskola
1.bKrizsán Tibornétanító, pedagógiaegyetem
2.aTóth Tündetanító, alsós munkaközösség - vezetőfőiskola
2.bCzakóné Püspöki Ilona tanító
főiskola
3.aÖtvösné Perge Edittanító , hittanár
főiskola, szakvizsga
3.bPoczok Erzsébettanító főiskola
4.aJacsó Emilnétanítófőiskola
4.bGregusné Szentgyörgyi Évatanítófőiskola
5.aBozsikné Barta Mária magyar-németfőiskola
5.bSzabóné Kovács Krisztina Zsuzsannatanító, testnevelés, természetismeret műveltségterülettelfőiskola
6.aNagy Zsoltangol-testnevelésfőiskola
6.bNagy Istvánfizika-technikafőiskola, szakvizsga, reál
munkaközösség-vezető
7.aIvánné Rédei Mariannamatematika-informatika-rajzfőiskola
7.b Bálint Ágnestanító, angolfőiskola
8.aKiss Vivienhittan-történelemegyetem
8.b


Eperjesiné Csík Beáta


angolfőiskola
CsoportNapközis nevelő Szak, feladatVégzettség
1.cs.Czenczné Kovács Ágnestanítófőiskola
2.cs.Valyonné Brauner Fruzsinatanítófőiskola, szakvizsga
3.cs.Kiss Andreamatematika-informatika szakos tanáregyetem
4.cs.Radócz Natália
gyógypedagógus-pszichopedagógusfőiskola
5.cs.Eperjesiné Csík Beáta, Gregusné Szentgyörgyi Éva, Jacsó Emilné, Lőrinczné Antal Judit, Poczok Erzsébet
SzaktanárokSzak,feladatVégzettség
Bata Teodóragyógypedagógus, logopédusegyetem, szakvizsga
Farkas Fruzsinatörténelem - földrajz, teremtésvédelmi felelősfőiskola
Lovászné Szűcs Máriamagyar-angol-ének, humán munkaközösség-vezetőfőiskola
Váczi Istvánné matematikafőiskola
Igó Ádámkézilabda szakedző (óraadó)

főiskola
Valyon Istvánbiológiaegyetem
AlkalmazottakBeosztásVégzettség
Ambrusné Mező Helgapedagógiai asszisztensérettségi, szakközépiskola
Tóthné Kovács Kataliniskolatitkárközépiskola
Kóródi Benedekfűtő, karbantartófőiskola
Bocsiné Szabó Csillahivatalsegédszakiskola
Gubekné Szecskó Henriettahivatalsegédközépiskola
Pap Jánosnéhivatalsegédszakiskola
Szabó Tibornéhivatalsegédszakiskola