Kiemelkedő versenyeredmény

 
Nagy örömmel osztjuk meg, hogy 𝗕𝗶́𝗿𝗼́ 𝗕𝗲𝗻𝗰𝗲 𝟰.𝗮 𝗼𝘀𝘇𝘁𝗮́𝗹𝘆𝗼𝘀 tanuló
 
a 𝗧𝘂𝗱𝗮́𝘀𝗯𝗮𝗷𝗻𝗼𝗸𝘀𝗮́𝗴 𝗺𝗮𝘁𝗲𝗺𝗮𝘁𝗶𝗸𝗮𝘃𝗲𝗿𝘀𝗲𝗻𝘆𝗲𝗻 v𝗮́𝗿𝗺𝗲𝗴𝘆𝗲𝗶 𝟭. 𝗵𝗲𝗹𝘆𝗲𝘇𝗲́𝘀𝘁 szerzett, így ismét bejutott az országos döntőbe, ahol nemcsak iskolánkat, hanem egész Heves Vármegyét képviseli majd.
 
Valamit a 𝗛𝗮𝗿𝗺𝗮𝘁𝗰𝘀𝗲𝗽𝗽 𝗸𝗮𝘁𝗼𝗹𝗶𝗸𝘂𝘀 𝗮́𝗹𝘁𝗮𝗹𝗮́𝗻𝗼𝘀 𝗶𝘀𝗸𝗼𝗹𝗮́𝗸 𝗮𝗹𝘀𝗼́ 𝘁𝗮𝗴𝗼𝘇𝗮𝘁𝗼𝘀 𝗱𝗶𝗮́𝗸𝗷𝗮𝗶𝗻𝗮𝗸 𝘀𝘇𝗲𝗿𝘃𝗲𝘇𝗲𝘁𝘁 𝗼𝗿𝘀𝘇𝗮́𝗴𝗼𝘀 𝗺𝗮𝘁𝗲𝗺𝗮𝘁𝗶𝗸𝗮𝘃𝗲𝗿𝘀𝗲𝗻𝘆𝗲𝗻 𝗶𝘀 𝗯𝗲𝗷𝘂𝘁𝗼𝘁𝘁 𝗮 𝗱𝗼̈𝗻𝘁𝗼̋𝗯𝗲. Erre a megmérettetésre a legjobban teljesítő 10 tanulót hívták be.
 
Szívből gratulálunk Bencének, és sok sikert kívánunk az országos döntőkhöz!
 

Köszönjük Kiss Andrea és Tóth Tünde felkészítő munkáját.